Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Kód: 324
1 190 Kč –75 %
HHC Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml
1 190 Kč –75 % 295 Kč 244 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Vapovací pero s příchutí legendární Amnesia Haze (6% terpenu) a náloží 94 % HHC - prémiového Hexahydrocannabinollu. Silná zemitá chuť se sladkými doteky citrusůIdeální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chuti k jídlu

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% bez špatného svědomí

Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje HHC. HHC 100% legální a můžete si ho v klidu užívat. Ať už pro jeho blahodárné či euforické vlastnosti. Náš skvělý vejp je tady pro vás. 
Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Účinky terpenů

Pokud máte pocit, že je váš život samá práce a žádná zábava, náš set Amnesia Haze vám zaručeně pomůže tento pocit zlomit. Jeho terpeny mají kreativní, zábavné a stimulující účinky.
Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Zasloužená pohoda

Občas potřebujeme tu extra pomoc v životě při hledání pozitivní nálady a enegie do dalších dní. Amnesia Haze pomůže zlepšit náladu, zmírní stres a stimuluje chuť k jídlu.
Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Kombinace chutí

 Na první pohled si možná myslíte, že kombinace silně zemité a sladké chuti s doteky citrusů není to, co hledáte. Zaručujeme vám ale, že ji po prvním ochutnání už nevyměníte.

Návod spuštění baterie vaporizéru

5x Zmáčkněte tlačítko na baterii pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). Baterie je vyrobena se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Nejslabší

Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Střední

Vaporizer Amnesia Haze 94% HHC 1 ml

Nejsilnější

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev cartridge. V chladných podmínkách zahřeje cartridge na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se cartridge nezahřeje.

Specifikace

Náplň: 94% HHC. Jsou přidány terpeny v koncentraci 6%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Náplň HHC cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd.  

Složení terpenu: Caryophyllen, Myrcene, Limonene, Linalool, Beta-Pinene, Alpha-Pinene, Terpinolene

Obsah balení: HHC liquid v cartridge: 1 ml, baterie: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah 1,2 ml, USB nabíječka

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty s HHC jako jsou ty naše.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 94%
Obsah náplně: 1 ml
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: