HHC PRE-ROLLS - Pinkline

Kód: 776
169 Kč –49 %
hhc joint pre roll pink line
169 Kč –49 % 85 Kč 70 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Předbalené jointy s kvalitním HHC květem. HHC rolly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, BIO skleníkově pěstovaného květu a infuzovaného prémiovým HHC bez použití rozpouštědel, uhlovodíků a dalších látek. HHC prerolls Pinkline jsou ideální i pro dámy, které hledají pohodlný způsob užívání HHC produktů a které chtějí uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné stavy.

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neumíš rollovat? Nevadí!

 Naše rolly jsou už předbalené a jsou ready k použití. Ideální nejen pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání HHC produktů.
HHC PRE-ROLLS - Pinkline

Koření do života

Věřte tomu, že tohle není žádné ezo, ale kvalitní éterické účinky. Pinkline vás zbaví stresu a úzkosti vystřídá pocit klidu a naprosté harmonie.
HHC PRE-ROLLS - Pinkline

Povedené duo

Tyto PRE-ROLLS obsahují kombinaci odrůd HHC Queen a HHC Monkey. Ty spolu fungují v naprosté harmonii a výsledkem je skvělý Pinkline.
HHC PRE-ROLLS - Pinkline

Přesné dávky

Jeden HHC PRE-ROLL obsahuje 22-25% HHC. O nic méně, o nic více. Nemusíte se tak bát nechtěného nadměrného užívání HHC.

Specifikace

HHC PRE-ROLLS - indoor nejsou prodávány za účelem vnitřního užívání. Přesto z opatrnosti uvádíme níže i upozornění k zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Země původu: Česká republika

Hmotnost: 1,2 - 1,4 g

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC pre-rolls
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: