HHC PRE-ROLLS - Pinkline

Kód: 776
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Předbalené jointy s kvalitním HHC květem. HHC rolly jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, BIO skleníkově pěstovaného květu a infuzovaného prémiovým HHC bez použití rozpouštědel, uhlovodíků a dalších látek. HHC prerolls Pinkline jsou ideální i pro dámy, které hledají pohodlný způsob užívání HHC produktů a které chtějí uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné stavy.

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: HHC PRE-ROLLS Pinkline joint jsou předbalené 1,2 - 1,4 gramové jointy s kvalitním květem pěstovaným ve sklenících, a také vysokým obsahem HHC 22 - 25 %. Tyto jointy jsou míchány ve specifickém poměru greenhouse odrůdy HHC Monkey a indoor odrůdy HHC Queen. To dodává těmto jointům charakteristickou chuť i aroma, kterou ocení nejeden vytříbený jazýček.

Aroma: Tato směs květů s hexahydrokanabinolem se vyznačuje příjemným nasládlým aroma s mírnými náznaky borovice a citrusových plodů. A ani chuť nezůstane pozadu. Perfektní kombinace koření, ale je zároveň lehká, ale také štiplavě výrazná. HHC jointy pomáhají díky svým éterickým účinkům uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, relaxační stavy. Ideální nejen pro ty, kteří hledají další  pohodlný způsob užívání HHC produktů.

Obsah HHC: 22 - 25% 

Hmotnost: 1,2 - 1,4 g 

Země původu: Česká republika

Poznámka: Všechny naše HHC květy jsou přírodní a organicky pěstované. Nikdy nepoužíváme při pěstování žádné chemické přípravky a k následné infuzi HHC žádná rozpouštědla, uhlovodíky, líh apd. Toto vše by zanechalo v HHC květech svá rezidua. Květy používané k infuzi HHC jsou vždy v takovém stavu, jak je příroda stvořila. Protože si myslíme, že ta to umí ze všech pěstitelů úplně nejlépe. 

HHC PRE-ROLLS - Pinkline nejsou prodávány za účelem vnitřního užívání. Přesto z opatrnosti uvádíme níže i upozornění k zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC pre-rolls
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: