HHC PRE-ROLLS - indoor

Kód: 774
199 Kč 164 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Předbalené HHC PRE-ROLLS - indoor s kvalitním HHC květem. Tyto rolly jsou vyrobeny z té nejlepší indoor sušiny, vypěstované BIO metodou a následně infuzované prémiovým HHC. Při infuzi nejsou používány žádná rozpouštědla, uhlovodíky a další látky. HHC prerolls pomáhají uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, někdy až étericko-euforické stavy. Jsou ideální pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání HHC produktů.

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika: HHC PRE-ROLLS - indoor jsou předbalené 1,2 - 1,4 gramové rolly s kvalitním indoor květem. Obsahují odrůdu HHC Queen s 22 - 25 % HHC. Její základ byl vyšlechtěn z těch nejlepších amerických genetik a dotažen k dokonalosti středomořským vánkem.

Aroma: Tento květ s hexahydrokanabinolem vás okouzlí pronikavou aromatickou vůní už na první pohled. Perfektní kombinace citrusů a koření poskytuje jedinečný zážitek s lehkou a štiplavou výrazností. HHC Queen uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají nezapomenutelný zážitek.  HHC Pre-Rolls pomáhají díky svým éterickým účinkům uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, relaxační stavy. Ideální nejen pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání HHC produktů.

Obsah HHC:  22 - 25% 

Země původu: Česká republika

Poznámka: Všechny naše HHC květy jsou přírodní a organicky pěstované. Nikdy nepoužíváme při pěstování žádné chemické přípravky a k následné infuzi HHC žádná rozpouštědla, uhlovodíky, líh apd. Toto vše by zanechalo v HHC květech svá rezidua. Květy používané k infuzi HHC jsou vždy v takovém stavu, jak je příroda stvořila. Protože si myslíme, že ta to umí ze všech pěstitelů úplně nejlépe. 

HHC PRE-ROLLS - indoor nejsou prodávány za účelem vnitřního užívání. Přesto z opatrnosti uvádíme níže i upozornění k zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Neumíš rollovat? Nevadí!

 Naše rolly jsou už předbalené a jsou ready k použití. Ideální nejen pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání HHC produktů.
HHC PRE-ROLLS - indoor

Hoď se do klidu

Rychlé a pohodlné užívání, rychle se dostavující efekty. Tento roll vám pomůže hodit se do klidu a všechny vaše starosti jako by mořské vlny odnesly.
HHC PRE-ROLLS - indoor

Královna HHC

Tyto PRE-ROLLS obsahují indoor odrůdu HHC Queen a obsahuje jen to nejlepší ze svých amerických rodičů a středomořský vánek dodá poslední dotek dokonalosti.
HHC PRE-ROLLS - indoor

Přesné dávky

Jeden HHC PRE-ROLL obsahuje 22-25% HHC. O nic méně, o nic více. Nemusíte se tak bát nechtěného nadměrného užívání HHC.

Specifikace

HHC PRE-ROLLS - indoor nejsou prodávány za účelem vnitřního užívání. Přesto z opatrnosti uvádíme níže i upozornění k zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Země původu: Česká republika

Hmotnost: 1,2 - 1,4 g

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC pre-rolls
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah balení: 1,2 - 1,4 g
Obsah CBD: 6 - 7 %
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: