HHC PRE-ROLLS - greenhouse

Kód: 775
139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023

Předbalené HHC pre-rolls s kvalitním HHC květem nasládlého aroma se silnými tóny Amnesia Haze. Tyto jointy jsou vyrobeny z té nejlepší sušiny, vypěstované ve sklenících BIO metodou a následně infuzované prémiovým HHC. Při infuzi nejsou používány žádná rozpouštědla, uhlovodíky a další látky. HHC prerolls pomáhají uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, někdy až étericko-euforické stavy. Jsou ideální pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání produktů.

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CharakteristikaHHC PRE-ROLLS - greenhouse jsou předbalené 1,2 - 1,4 gramové pre-rolly s kvalitním květem pěstovaným ve sklenících, a také vysokým obsahem HHC 22 - 25 %. Tyto pre-rolls obsahují HHC Monkey, jejíž základ byl vyšlechtěn z těch nejlepších genetik z USA se špetkou evropské lehkosti a plnosti.

Aroma: Tento květ s hexahydrokanabinolem se vyznačuje příjemným nasládlým aroma s podtóny Amnesia Haze, které vás odnese na kalifornské pláže zalité sluncem. HHC pre-rolls pomáhají díky svým éterickým účinkům uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, relaxační stavy. Ideální nejen pro ty, kteří hledají další pohodlný způsob užívání HHC produktů.

Obsah HHC: 22 - 25%     

Hmotnost: 1,2 - 1,4g 

Země původu: Česká republika

Poznámka: Všechny naše HHC květy jsou přírodní a organicky pěstované. Nikdy nepoužíváme při pěstování žádné chemické přípravky a k následné infuzi HHC žádná rozpouštědla, uhlovodíky, líh apd. Toto vše by zanechalo v HHC květech svá rezidua. Květy používané k infuzi HHC jsou vždy v takovém stavu, jak je příroda stvořila. Protože si myslíme, že ta to umí ze všech pěstitelů úplně nejlépe. 

HHC PRE-ROLLS - greenhouse nejsou prodávány za účelem vnitřního užívání. Přesto z opatrnosti uvádíme níže i upozornění k zákonu o e-cigaretách a tabákových výrobcích. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC pre-rolls
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah balení: 1,2 - 1,4 g
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah THC: < 0,2%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: